Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky


 

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a studenty - elektronická licence

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a studenty přináší modernizovanou sestavu s Wordem, Excelem a PowerPointem. Tato edice je perfektní pro studenty a běžné uživatele, kteří potřebují spolehlivé nástroje pro studium a každodenní práci.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Český jazyk

Původ licence: druhotná

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Ušetříte 2900 Kč
  932 Kč 770 Kč bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Microsoft Office 2019 pro domácnosti a studenty

  Jak nainstalovat a aktivovat Microsoft Office 2019 si můžete přečíst v našem návodu.

  Microsoft Office 2019 pro domácnosti a studenty je navržen pro rodiny a studenty, kteří potřebují základní kancelářský balíček pro školní projekty, domácí úkoly a jiné osobní potřeby. Tato verze poskytuje klíčové nástroje pro efektivní studium a organizaci dokumentů a můžeme jí doporučit každému uživateli Windows 10 a Windows 11.
  Základní kancelářské aplikace

  Obsahuje aplikace jako Word, Excel a PowerPoint. Tyto aplikace jsou základními nástroji pro psaní esejí, vytváření tabulek, grafů, nebo prezentací pro školní projekty.

  Uživatelská přívětivost

  Balíček je navržen s ohledem na jednoduchost a uživatelskou přívětivost, což je ideální pro studenty a rodinné uživatele, kteří možná nejsou zvyklí na složitější kancelářský software.

  Podpora studia a organizace

  Nabízí nástroje, které jsou speciálně navrženy pro podporu studijních a organizačních potřeb. Integrace s cloudovými službami umožňuje snadný přístup k dokumentům a spolupráci na projektech, což je důležité pro studenty, kteří často pracují ve skupinách.

  Kancelářský balík Microsoft Office 2019 Professional pro domácnosti a studenty obsahuje tyto aplikace:

  OzvFCZxZyBGA1mLxeRk27MMx6jwhpo1RHCHMtLcXZFSmT4Zh51gLt-AKbTLERjnf9bGvMspL8zIqCcHltnAn_Im7_uca_7MGnYQs71l4rgTJGfqDoFTviSw-wOS5QJYDxG_JDq5FifGjBQc66scV4IE

  Microsoft Word 2019, nejspíše všemi známý textový procesor, který umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty. Je ideální pro psaní textů, zpráv, publikací a jakýchkoliv dalších textových dokumentů. Uživatelé mohou snadno formátovat text, přidávat obrázky a vytvářet profesionálně vypadající dokumenty. Jeho rozhraní je velice intuitivní a to z něj činí vhodný nástroj i pro uživatele bez digitálních dovedností.

  mdmI8PQoyDSjOPHt1m880sjBm4dugNoo_B2cS7p1w9Z6ZORnr56C8g5gSnx4BYYZj73iotcWrrqILppgGZw68LWfqhfCANMjo7-GNLWdfHR6IafizeKuZgfzNaOLTp7gIRVBRBwqsMaarxGEizD8_gM

  Microsoft Excel 2019 je známý tabulkový procesor, který je používán pro vytváření tabulek, provádění výpočtů a analýz dat. Umožňuje uživatelům organizovat velké množství dat do tabulek, vytvářet grafy a používat vzorce a funkce pro automatizaci výpočtů. Excel je široce používán v obchodním prostředí pro finanční analýzy a správu dat.

  K-qXqvu4mr0q3GT6aTBMDzW4E0UvFFjovGY8frSR3iidwtAVqv9qBaXk6zLM56I35pfFINtewa2VDmv7sbyXEMmnuOL0wN40b50AATSoFQPBhsj3RVugrV4BBqLlj4lVIVrzFCGU_oQ7IcM9MoAF0Dw

  Microsoft PowerPoint 2019. Program pro tvorbu prezentací, který umožňuje uživatelům vytvářet vizuálně atraktivní prezentace pro obchodní schůzky, školní projekty i osobní použití. Nabízí širokou škálu šablon, témat a nástrojů pro přidávání textu, obrázků a animací. Uživatelé mohou snadno vytvářet profesionální a poutavé prezentace, které efektivně znázorňují jejich myšlenky a informace.  vZuCkPSNMOOPNNQXJVyDvGOHEWZlk963zdfTiC0htm92aPQEv05sr7n_6iWqsZrv5NH0B8fBb_66-ai8Gxln0Rp8LL1O6LO0TCuyPg3eKdGOkb5vo7xrW7VwY8kEqgU89uB09hHgt9Sdyz6554GcHWY

  Microsoft Outlook 2019. Aplikace určená především pro správu e-mailů a kontaktů. Umožňuje uživatelům efektivně spravovat své e-mailové účty, organizovat schůzky a události v kalendáři a ukládat kontaktní informace. Outlook je známý svou integrovanou schopností spravovat více e-mailových účtů z různých poskytovatelů na jednom místě.

  I6ETMHJviBAZ9fSK4EJDN-rl3jKmryJe5z_QtF9XbR4n_CKR3h8nMQzsikELBASSgw4WayTjuOjPbtAsMTMc1EEYw4QfyfZLB7F7scYgOOEydSSESELcr9efeleO1OB1OBga_bISoOr9STQXWPoKOL8

  Microsoft OneNote 2019. Digitální poznámkový blok, který umožňuje uživatelům shromažďovat poznámky, nápady, webové stránky, fotografie a dokonce audio záznamy na jednom místě. Můžete snadno organizovat poznámky do oddílů a stránek a synchronizovat je napříč různými zařízeními. OneNote je ideální pro studenty pro pořizování studijních poznámek, pro profesionály pro zaznamenávání myšlenek a informací během schůzek.