Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Software pro školy s 10% slevou!

Školám i univerzitám poskytujeme řadu softwarových řešení, včetně druhotných licencí pro operační systémy Windows 10, Windows 11 a také pro kancelářský balík Microsoft Office.

Získejte 10% slevu při větší objednávce. U operačních systému z řady Windows se nemusíte obávat o problémy s kompatibilitou jakéhokoliv softwaru využívaného při výuce. Pro dodání více licencí nás kontaktujte přes poptávkový formulář

Microsoft Windows

Windows 10: Tento osvědčený a již „zajetý“ operační systém je ideální pro školy, které hledají stabilní a spolehlivou platformu pro všechny své učební aktivity. Windows 10 nabízí známé uživatelské rozhraní a řadu užitečných nástrojů pro vzdělávání.

Windows 11: Pro školy, které chtějí mít nejnovější operační systém, přinášíme licence na Windows 11. S moderním designem a pokročilými funkcemi pro multitasking je to optimální volba pro jakýkoliv stolní či přenosný počítač. Navíc se v blízké době zcela jistě nemusíte obávat konce podpory, nebude tedy potřeba po pár letech hned kupovat nové licence.

Microsoft Office

Naše nabídka zahrnuje také tři poslední verze kancelářského balíku Microsoft Office, a to Office 2016, Office 2019 a Office 2021, které nabízejí mnoho užitečných nástrojů pro školy. 

Vhod vám bezpochyby přijdou základní programy jako MS Word, Excel a Powerpoint. Skvělým nástrojem pro školy je například platforma Teams, díky které je velice jednoduché spravovat a koordinovat výuku žáků. Součástí balíku Office je také e-mailový klient Outlook, který je často využíván v rámci celé školy, jako školní e-mail.

Snadná instalace

Abychom vám usnadnili nasazení operačních systémů a kancelářských balíků, připravili jsme jednoduché návody na instalaci, abyste mohli rychle a bezproblémově začít využívat náš druhotný software. S naší podporou se můžete spolehnout, že bude vaše škola připravena na nejnovější potřeby digitálního vzdělávání.

S našim výhodným softwarem ušetříte při koupi druhotných licencí tisíce korun. Již od 5 licencí poskytujeme 10% slevu na celý nákup. V případě zájmu nás kontaktujte a my vám na základě vašich požadavků vytvoříme individuální nabídku.