Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Office 2021

Objevte nejnovější verzi kancelářského softwaru s Microsoft Office 2021! Naše licence MS Office 2021 vám umožní získat plnou funkcionalitu a výhody oblíbených aplikací jako je Word, Excel, PowerPoint a další. Bez ohledu na to, zda jste domácí uživatel nebo podnikatel. Nabízíme varianty jako je Microsoft Office 2021 Professional Plus a Microsoft Office 2021 Pro Plus, které splní vaše potřeby.

S Microsoft Office 2021 získáte výkonný nástroj pro tvorbu dokumentů, organizaci dat a vytváření profesionálních prezentací. Díky novým funkcím a vylepšenému uživatelskému rozhraní, oproti verzím Office 2019 a 2016, budete mít vše, co potřebujete pro efektivní práci a kreativitu.

Aktivní filtry

MICROSOFT OFFICE 2021 PRO STUDENTY A DOMÁCNOSTI - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Ušetříte 2100 Kč

S novými Office 2021 získáte aktualizované aplikace pro vyšší produktivitu a větší spokojenost. Office 2021 pro studenty a domácnosti (Home & Student). Oficiální elektronická licence. Verze pro PC (Windows 10 a Windows 11).

Více o produktu

Skladem
Doručení do 15 min.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Multilangual

Původ licence: Druhotná

Cena 1 451 Kč 1199 Kč bez DPH

Microsoft Office 2021 Professional Plus

Ušetříte 5190 Kč

Microsoft Office 2021 je nejnovější verzí kancelářské sady Microsoft. Přináší nové funkce spoluvytváření, nástroje rukopisu, datové typy, funkce, překladatelské a editační nástroje, pohyblivou grafiku, funkce snadného použití a mnoho dalšího

Více o produktu

Nedostupné
Doručení do 15 min.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Multilangual

Původ licence: druhotná

Cena 1 797 Kč 1485 Kč bez DPH