Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

V roce 2015 jsme vytvořili společnost Dostupný-software a od té doby jsme zasvěceni v poskytování druhotných licencí s profesionálním přístupem.

Víme, že hledáte kvalitní operační systémy za výhodné ceny. Chceme vám představit výhody druhotných licencí a zachránit tak vaši peněženku před zbytečně přemrštěnými výdaji. S našimi produkty získáte plně funkční software Windows za zlomek ceny, aniž byste museli utrácet za zcela novou licenci s téměř astronomickým cenovým štítkem.

Naše zkušenosti a odbornost v oblasti prodeje licencí nám umožňují nabízet široký výběr druhotných licencí na různé verze Microsoft Windows a Microsoft Office. Spolupracujeme s licenčními partnery a pečlivě prověřujeme každou jednu licenci. Zaručujeme, že každý zákazník obdrží pouze legitimní, plně funkční a ověřený produkt.

Důležitým pilířem naší společnosti je také spokojenost našich zákazníků. Přistupujeme k nim osobně a profesionálně. Abychom usnadnili proces instalace našich nabízených produktů, připravili jsme pro vás podrobný návod.

Zapomeňte na starosti spojené s převodem licence. Díky našemu e-shopu si můžete jednoduše a bezpečně vybrat a objednat druhotné licence přímo z pohodlí vašeho domova. O veškeré úkony spojené s převodem licence se postaráme za vás.