Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky


 

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele - elektronická licence

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele je inovovaná verze poskytující základní klíčové aplikace jako Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Je ideální pro menší podniky nebo domácí uživatele, kteří chtějí jednoduché a univerzální nástroje pro svou každodenní práci.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Český jazyk

Původ licence: druhotná

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Ušetříte 4500 Kč
  1 331 Kč 1100 Kč bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele

  Jak nainstalovat a aktivovat Microsoft Office 2019 si můžete přečíst v našem návodu.

  Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele je ideální pro malé podniky nebo domácnosti, které hledají spolehlivý a uživatelsky přívětivý kancelářský balíček. Nabízí základní sadu nástrojů, které jsou potřebné pro zpracování dokumentů, tabulek, prezentací a pro správu e-mailů.

  Klíčové aplikace pro podnikání i osobní práci

  Balíček obsahuje aplikace jako Word, Excel, PowerPoint, a Outlook. Tyto aplikace poskytují všechny potřebné funkce pro tvorbu dokumentů, správu tabulek, vytváření prezentací a efektivní e-mailovou komunikaci.

  Přizpůsobení a snadné užívání

  S přizpůsobitelnými šablonami a intuitivními nástroji mohou uživatelé efektivně pracovat a zvyšovat svou produktivitu. Balíček je navržen tak, aby byl snadno použitelný i pro ty, kteří nejsou tak technicky zdatní.

  Kompatibilita a integrace

  Je plně kompatibilní s nejnovějšími operačními systémy, včetně Windows 10 a Windows 11. Aplikace klade důraz na zabezpečení a bezproblémovou integraci s dalšími aplikacemi a službami. Poskytuje pokročilé funkce zabezpečení, které chrání citlivé podnikové informace, a integruje se snadno s dalšími aplikacemi Microsoft, což umožňuje uživatelům efektivně spolupracovat a sdílet data napříč různými platformami.

  Kancelářský balík Microsoft Office 2019 Professional pro domácnosti a podnikatele obsahuje tyto aplikace:  OzvFCZxZyBGA1mLxeRk27MMx6jwhpo1RHCHMtLcXZFSmT4Zh51gLt-AKbTLERjnf9bGvMspL8zIqCcHltnAn_Im7_uca_7MGnYQs71l4rgTJGfqDoFTviSw-wOS5QJYDxG_JDq5FifGjBQc66scV4IE

  Microsoft Word 2019, všemi známý textový procesor, který umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty. Je ideální pro psaní textů, zpráv, publikací a jakýchkoliv dalších textových dokumentů. Uživatelé mohou snadno formátovat text, přidávat obrázky a vytvářet profesionálně vypadající dokumenty. Jeho rozhraní je velice intuitivní a to z něj činí vhodný nástroj i pro uživatele bez digitálních dovedností.

  mdmI8PQoyDSjOPHt1m880sjBm4dugNoo_B2cS7p1w9Z6ZORnr56C8g5gSnx4BYYZj73iotcWrrqILppgGZw68LWfqhfCANMjo7-GNLWdfHR6IafizeKuZgfzNaOLTp7gIRVBRBwqsMaarxGEizD8_gM

  Microsoft Excel 2019 je známý tabulkový procesor, který je používán pro vytváření tabulek, provádění výpočtů a analýz dat. Umožňuje uživatelům organizovat velké množství dat do tabulek, vytvářet grafy a používat vzorce a funkce pro automatizaci výpočtů. Excel je široce používán v obchodním prostředí pro finanční analýzy a správu dat.

  K-qXqvu4mr0q3GT6aTBMDzW4E0UvFFjovGY8frSR3iidwtAVqv9qBaXk6zLM56I35pfFINtewa2VDmv7sbyXEMmnuOL0wN40b50AATSoFQPBhsj3RVugrV4BBqLlj4lVIVrzFCGU_oQ7IcM9MoAF0Dw

  Microsoft PowerPoint 2019. Program pro tvorbu prezentací, který umožňuje uživatelům vytvářet vizuálně atraktivní prezentace pro obchodní schůzky, školní projekty i osobní použití. Nabízí širokou škálu šablon, témat a nástrojů pro přidávání textu, obrázků a animací. Uživatelé mohou snadno vytvářet profesionální a poutavé prezentace, které efektivně znázorňují jejich myšlenky a informace.

  vZuCkPSNMOOPNNQXJVyDvGOHEWZlk963zdfTiC0htm92aPQEv05sr7n_6iWqsZrv5NH0B8fBb_66-ai8Gxln0Rp8LL1O6LO0TCuyPg3eKdGOkb5vo7xrW7VwY8kEqgU89uB09hHgt9Sdyz6554GcHWY

  Microsoft Outlook 2019. Aplikace určená především pro správu e-mailů a kontaktů. Umožňuje uživatelům efektivně spravovat své e-mailové účty, organizovat schůzky a události v kalendáři a ukládat kontaktní informace. Outlook je známý svou integrovanou schopností spravovat více e-mailových účtů z různých poskytovatelů na jednom místě.