Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

MICROSOFT Project Pro 2019

Microsoft Project je nástroj na projekt management, který je součástí kancelářského balíku Microsoft Office od společnosti Microsoft. Slouží k podpoře projektového řízení, správu úkolů, zdrojů a zjišťování aktuálního stavu projektu. Poskytuje různé výstupy – Ganttův diagram, kalendáře, přehled peněžních toků, analýzy EVA a PERT, atd.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Český jazyk

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  13 310 Kč 11000 bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Visio 2019 Professional rozšiřuje své řady o vizualizační nástroje a bohatou databázi 250 000 aktualizovaných tvarů a hotových šablon, které zahrnují vývojové diagramy obchodních procesů, profesionální síťové diagramy, diagramy pracovních postupů a softwarových modelů, a databázové modely, které ušetří spoustu vašeho drahocenného času a zlepší přehlednost složitějších projektů. Vychutnejte si jednoduchou spolupráci se svými kolegy - pracujte na jednom diagramu současně nebo prostřednictvím šablon webových stránek, aby jste vytvořili rychlý náčrt pro počáteční přístup k vašim nápadům, které se později mohou stát podrobným návrhem či grafem. Ušetřete čas a vychutnejte si hladký pracovní proces s mnohými vylepšenými šablonami programu. Vysvětlete budoucí strukturu vaší společnosti pomocí šablony organizačního diagramu, upravte své kreativní relace pomocí šablony programu Brainstorming, připravte pracovní postupy společnosti a procesy se šablonou SDL, nebo okamžitě transformujte svoji databázi konceptu do přístupných a srozumitelných informací s novou šablonou diagramu databázového modelu. Visio 2019 Professional podpoří a posílí vaše úsilí, zajistí skvělou spolupráci s kolegy a poskytne vynikající výsledky.