Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky


 

MS Office 2016 pro studenty a domácnosti - elektronická licence ESD

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti poskytuje důležité základní aplikace jako je Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Je perfektní a levnou volbou pro studenty nebo rodiny na jejich osobní či studijní potřeby.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Český jazyk

Původ licence: druhotná

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Ušetříte 3100 Kč
  787 Kč 650 Kč bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti

  Jak nainstalovat a aktivovat Microsoft Office 2016 si můžete přečíst v našem návodu.

  Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti je navržen především pro studenty a rodiny, kteří hledají cenově dostupné řešení pro své každodenní kancelářské a školní potřeby.

  Základní kancelářské aplikace

  Obsahuje aplikace jako Word, Excel, PowerPoint a OneNote, které jsou nezbytné pro psaní referátů, tvorbu tabulek a prezentací, a pořádání poznámek. Pro běžného uživatele jsou tyto aplikace základními nástroji, které pro jakoukoliv práci s dokumenty nebo prezentacemi plně stačí.

  Uživatelská přívětivost a přizpůsobení

  S jednoduchým rozhraním a možností přizpůsobení je tento balíček ideální pro studenty a rodiny. Nabízí snadnou navigaci a umožňuje uživatelům efektivně organizovat svou práci. Nabízí flexibilní možnosti přizpůsobení, které pomáhají uživatelům organizovat a efektivně pracovat na svých projektech.

  Kompatibilita s Windows a cloudové funkce

  Balíček je plně kompatibilní s Windows 10 a Windows 11 a nabízí cloudové funkce pro ukládání a sdílení dokumentů prostřednictvím OneDrive. To umožňuje snadný přístup a spolupráci na dokumentech, což je zásadní především pro studenty v dnešní digitální éře.

  Kancelářský balík Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti obsahuje tyto aplikace:

  STTbvNGU1xZE_TsiZmS236kUYioUJZ0-bnzJOZ2vqV9y_mLCsoFxaUnuINOr16h6Jg09haY7_bZCABvZ5jNmXpc84dCcZBHbhCmn8-x2-qpGPzKeyM-KUA5jYyKgjfFbs0S0s3HAJOYqnVFCcN1TP1U

  Microsoft Word 2016, nejspíše všemi známý textový procesor, který umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty. Je ideální pro psaní textů, zpráv, publikací a jakýchkoliv dalších textových dokumentů. Uživatelé mohou snadno formátovat text, přidávat obrázky a vytvářet profesionálně vypadající dokumenty. Jeho rozhraní je velice intuitivní a to z něj činí vhodný nástroj i pro uživatele bez digitálních dovedností.

  OwJbPxozCOF5SgCYwQW8gKJe1ZWOix5TnBOShrhkJuNrahPpkDJiXQ7jG2E5mtQ_mm4uvukBXm_cyCARoG-yvWDGh8iLeSU5ST-foTUaHQ6fTExy1bf4YsakuTxCGjamGHWTXoBYSQbk0hkmlBxHAhg

  Microsoft Excel 2016 je známý tabulkový procesor, který je používán pro vytváření tabulek, provádění výpočtů a analýz dat. Umožňuje uživatelům organizovat velké množství dat do tabulek, vytvářet grafy a používat vzorce a funkce pro automatizaci výpočtů. Excel je široce používán v obchodním prostředí pro finanční analýzy a správu dat.

  QX2LMxIUIC4Xw871EjUnwtwGYbe_RSkFY8k_9_bZVe7H3CrNXmozaQiYSU3fGFmNDk2g5dF3PVSNaQjFsT3Of4UjW2eEZUrvFAUfERqBNhLdAPgDk5HPm4k94w7iHdWS5kAE9Hs6NK12tknCnVR5N-U

  Microsoft PowerPoint 2016. Program pro tvorbu prezentací, který umožňuje uživatelům vytvářet vizuálně atraktivní prezentace pro obchodní schůzky, školní projekty i osobní použití. Nabízí širokou škálu šablon, témat a nástrojů pro přidávání textu, obrázků a animací. Uživatelé mohou snadno vytvářet profesionální a poutavé prezentace, které efektivně znázorňují jejich myšlenky a informace.

  M0xTuN4iSV3j9Fwcn9xYhk1e6xVGgPLprYBVnQHX0mWQQymqf2WNnaShL_AFeC8GLZWCipC1jT_HsGx49F8S5eecE36w4o1AdZmpWfqvtf1DZjZ0ZakXyZNj456aXMwMqnrraUKM8YZxbUdtV0nNqr4

  Microsoft OneNote 2016. Digitální poznámkový blok, který umožňuje uživatelům shromažďovat poznámky, nápady, webové stránky, fotografie a dokonce audio záznamy na jednom místě. Můžete snadno organizovat poznámky do oddílů a stránek a synchronizovat je napříč různými zařízeními. OneNote je ideální pro studenty pro pořizování studijních poznámek a pro profesionály pro zaznamenávání myšlenek a informací během schůzek.