Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky


 

Office 2016 pro domácnosti a podnikatele - ESD digitální doručení

Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele nabízí Word, Excel, PowerPoint a Outlook, a je navržen pro menší podniky a domácnosti, které potřebují efektivní a spolehlivé nástroje pro každodenní práci.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Český jazyk

Původ licence: druhotná

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Ušetříte 5800 Kč
  968 Kč 800 Kč bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele

  Jak nainstalovat a aktivovat Microsoft Office 2016 si můžete přečíst v našem návodu.

  Microsoft Office 2016 pro Domácnosti a Podnikatele je ideální pro menší podniky a domácí kanceláře, které potřebují základní, ale výkonné nástroje pro zpracování dokumentů a e-mailovou komunikaci.

  Klíčové kancelářské Aplikace

  Balíček zahrnuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Tyto aplikace poskytují vše potřebné pro tvorbu dokumentů, tabulek, prezentací a efektivní správu e-mailů.
  Uživatelská přívětivost a flexibilita

  S intuitivním rozhraním a přizpůsobitelnými funkcemi je tento balíček snadno přístupný pro všechny úrovně uživatelů. Je to ideální řešení pro ty, kteří pracují v domácí kanceláři nebo vedou malý podnik a potřebují spolehlivý software, který je kompatibilní s nejnovějšími operačními systémy Windows.

  Integrace s Windows a Office Online

  Poskytuje bezproblémovou spolupráci s Windows 10 a Windows 11, což umožňuje uživatelům efektivně pracovat na jejich zařízeních. Díky integraci s cloudovými službami mohou uživatelé snadno přistupovat ke svým dokumentům a sdílet je odkudkoli.

  Kancelářský balík Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele obsahuje tyto aplikace:
  STTbvNGU1xZE_TsiZmS236kUYioUJZ0-bnzJOZ2vqV9y_mLCsoFxaUnuINOr16h6Jg09haY7_bZCABvZ5jNmXpc84dCcZBHbhCmn8-x2-qpGPzKeyM-KUA5jYyKgjfFbs0S0s3HAJOYqnVFCcN1TP1U

  Microsoft Word 2016, všemi známý textový procesor, který umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty. Je ideální pro psaní textů, zpráv, publikací a jakýchkoliv dalších textových dokumentů. Uživatelé mohou snadno formátovat text, přidávat obrázky a vytvářet profesionálně vypadající dokumenty. Jeho rozhraní je velice intuitivní a to z něj činí vhodný nástroj i pro uživatele bez digitálních dovedností.

  OwJbPxozCOF5SgCYwQW8gKJe1ZWOix5TnBOShrhkJuNrahPpkDJiXQ7jG2E5mtQ_mm4uvukBXm_cyCARoG-yvWDGh8iLeSU5ST-foTUaHQ6fTExy1bf4YsakuTxCGjamGHWTXoBYSQbk0hkmlBxHAhg

  Microsoft Excel 2016 je známý tabulkový procesor, který je používán pro vytváření tabulek, provádění výpočtů a analýz dat. Umožňuje uživatelům organizovat velké množství dat do tabulek, vytvářet grafy a používat vzorce a funkce pro automatizaci výpočtů. Excel je široce používán v obchodním prostředí pro finanční analýzy a správu dat.

  QX2LMxIUIC4Xw871EjUnwtwGYbe_RSkFY8k_9_bZVe7H3CrNXmozaQiYSU3fGFmNDk2g5dF3PVSNaQjFsT3Of4UjW2eEZUrvFAUfERqBNhLdAPgDk5HPm4k94w7iHdWS5kAE9Hs6NK12tknCnVR5N-U

  Microsoft PowerPoint 2016. Program pro tvorbu prezentací, který umožňuje uživatelům vytvářet vizuálně atraktivní prezentace pro obchodní schůzky, školní projekty i osobní použití. Nabízí širokou škálu šablon, témat a nástrojů pro přidávání textu, obrázků a animací. Uživatelé mohou snadno vytvářet profesionální a poutavé prezentace, které efektivně znázorňují jejich myšlenky a informace.

  prJdeLMN5htVqTHjjqa6D7n4nS3lgfrU78oq60Zh04XOARcCpulsRuXCWtWYF1f3kt9UqHqL6QqtpM5w2FlHonLm_z_wHO_5LvD1Jof92FoupnT3LH_uLKiXWsjxVz7oYIMwki7CtM5ok68f-xegGKA

  Microsoft Outlook 2016. Aplikace určená především pro správu e-mailů a kontaktů. Umožňuje uživatelům efektivně spravovat své e-mailové účty, organizovat schůzky a události v kalendáři a ukládat kontaktní informace. Outlook je známý svou integrovanou schopností spravovat více e-mailových účtů z různých poskytovatelů na jednom místě.

  M0xTuN4iSV3j9Fwcn9xYhk1e6xVGgPLprYBVnQHX0mWQQymqf2WNnaShL_AFeC8GLZWCipC1jT_HsGx49F8S5eecE36w4o1AdZmpWfqvtf1DZjZ0ZakXyZNj456aXMwMqnrraUKM8YZxbUdtV0nNqr4

  Microsoft OneNote 2016. Digitální poznámkový blok, který umožňuje uživatelům shromažďovat poznámky, nápady, webové stránky, fotografie a dokonce audio záznamy na jednom místě. Můžete snadno organizovat poznámky do oddílů a stránek a synchronizovat je napříč různými zařízeními. OneNote je ideální pro studenty pro pořizování studijních poznámek a pro profesionály pro zaznamenávání myšlenek a informací během schůzek.