Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky


 

MICROSOFT OFFICE 2021 PRO STUDENTY A DOMÁCNOSTI - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti je nejnovější edice, která nabízí modernizovaný Word, Excel a PowerPoint. Tato verze je perfektním základem pro studenty a domácí uživatele, kteří chtějí přístup k nejnovějším nástrojům pro práci a studium.

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Multilangual

Původ licence: Druhotná

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Ušetříte 2100 Kč
  1 451 Kč 1199 Kč bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti

  Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti je nejnovější edice, která nabízí modernizovaný Word, Excel a PowerPoint. Tato verze je perfektním základem pro studenty a domácí uživatele, kteří chtějí přístup k nejnovějším nástrojům pro práci a studium.

  Jak nainstalovat a aktivovat Microsoft Office 2021 si můžete přečíst v našem návodu.

  Office 2021 pro studenty a domácnosti je ideální pro ty, kteří potřebují základní kancelářské aplikace s moderními funkcemi pro osobní a studijní použití.

  k3Nl4bDoMtL05K7utwGyY4NBZRxEKwhihbkio0JcTH9HFW1QmficFDFkrnq2O_buOczMoH6tgS6g5otiq0g3QV6edGTCjO8PcNSZTGRHxzVm17CbVqT6k8nzpUjTw1DDWXxloDa2n66I-TfrzBExM_o

  Základní sada aplikací pro každodenní použití

  Obsahuje aplikace jako Word, Excel a PowerPoint, které jsou nezbytné pro psaní referátů, tvorbu tabulek a prezentací, a OneNote pro pořádání poznámek. Tyto aplikace jsou základními nástroji, které pro jakoukoliv práci v oblasti dokumentace a prezentací plně postačí.

  Vylepšené funkce

  Word nyní nabízí vylepšené nástroje pro psaní a formátování, Excel přichází s novými typy grafů a lepší analýzou dat, PowerPoint zahrnuje vylepšené animace a přechody pro dynamičtější prezentace, OneNote poskytuje lepší organizaci a sdílení poznámek.

  QSsLrsh84dwCQIGuxjlHum9LuBN-1X_odWgbPLAY_8k1PSP7UH90z5R2uYzj4uKgM-RwJPzldBPBn1dCYiz8vP0eyzrYa5A0CWHtwGCNcXgX17nUIyl1A6BzxY3b_C6r8XKREZaTUWj21Av-BquINJo

  Spolupráce a vizualizace

  Stejně jako Professional Plus, i tato edice umožňuje spolupráci na dokumentech v reálném čase a nabízí vylepšené komentáře a modernizovaný vizuální vzhled​​​​​​.

  Jednoduché ovládání

  S intuitivním rozhraním a přizpůsobitelnými funkcemi je tento balíček snadno přístupný pro všechny uživatele. Nové funkce zahrnují lepší integraci s cloudovými službami a mobilními aplikacemi, což umožňuje práci odkudkoli a na jakémkoliv zařízení.

  Ideální pro vzdělávání a osobní použití

  Tento balíček je navržen tak, aby splňoval potřeby studentů a rodin s ohledem na moderní výukové metody a každodenní úkoly. Edice Office 2021 zároveň zahrnuje nástroje a funkce potřebné pro efektivní práci a studium.

  Kancelářský balík Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti obsahuje tyto aplikace:  fJVZPu73jjkgXj2iz3wUrB4EjetqrQ3MuBpVIFOgFtL849my3yMMAmR3nGAX7hlAHJA0EyroXhnKO28yWxQvQTW8AT-GbtHt_-SnM18Nm7aGa_7e86CAaN0kf1ngx10HO9kT9CEvBznmpr8Wbt7yWSU

  Microsoft Word 2021 je pokročilý textový procesor určený pro tvorbu a úpravu dokumentů. Nabízí rozsáhlé možnosti formátování, nástroje pro kontrolu pravopisu a gramatiky, funkce pro kooperativní editaci dokumentů. Uživatelé mohou využívat šablony pro rychlé vytváření profesionálně vypadajících dokumentů.

  I8JsarwjV_-hHxN7EVakzMwMVTXT1ZlM1I6pGMXfiDSxWAGs-Gy8kJrb4QKYJZs2scckGybRUHa3oo7b65wLQ875u60KCDURjNZCQp59ESczCPr4QUAfF561dFp4p1thXpF1IKzjLyxrQsFV8bk_PZU

  Microsoft Excel 2021 je výkonná aplikace pro vytváření a analýzu tabulkových dat. Umožňuje uživatelům pracovat s komplexními datovými sadami, používat pokročilé formule, vytvářet grafy a provádět různé analýzy. Excel je ideální pro správu finančních, statistických nebo jakýchkoli jiných dat v tabulkách.

  Rg3MMUHNzR-d0qV0FwCVnjIlXvjNTWkG82oLxeT7MotX6YuJYJWwGYJg8vw0qGKzkswpoqdV-gOm4guhuyTG54uwxFC801sDLoztegKLGNVNBh2OkVtCiEI9CkDMG6iecRthMznSfbLBD0-xQpG7G-E

  PowerPoint 2021 je nástroj pro vytváření dynamických a vizuálně působivých prezentací. Umožňuje snadné vkládání textu, obrázků, grafů a videí. Nabízí široký výběr šablon a designů. Je vhodný pro obchodní prezentace, vzdělávací přednášky nebo osobní použití.