Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky

MICROSOFT OFFICE 2021 PRO STUDENTY A DOMÁCNOSTI - ELEKTRONICKÁ LICENCE

S novými Office 2021 získáte aktualizované aplikace pro vyšší produktivitu a větší spokojenost. Office 2021 pro studenty a domácnosti (Home & Student). Oficiální elektronická licence. Verze pro PC (Windows 10 a Windows 11).

Verze: 32/64 bit

Typ distribuce: Elektronická

Jazyk: Multilangual

Původ licence: Druhotná

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Ušetříte 2100 Kč
  1 451 Kč 1199 Kč bez DPH

  Skladem
  Doručení do 15 min.
  Licence bez časového omezení
  Převoditelná licence

  Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti (Home & Student). Oficiální licence. Kompatibilní s Windows 10 a Windows 11.

  Microsoft Office 2021 Home and Student je nejnovější balík se základními programy Microsoft Office, které využije celá domácnost. Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com S novými Office 2021 získáte aktualizované aplikace pro vyšší produktivitu a větší spokojenost. Najdete zde nové nástroje pro psaní, datové typy, funkce, nástroje pro překlad a úpravy, pohyblivou grafiku, funkce pro snadné použití a mnoho dalšího. Objevte nové možnosti, které vám nabízí sada kancelářských aplikací Microsoft Office 2021.

  Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  Hlavní přednosti

  Určeno pro uživatele, kteří nechtějí předplatné. Aplikace můžete využívat bez přístupu k internetu. Obsahuje Word, Excel a PowerPoint. Nástroje, které vám pomůžou společně vytvářet a komunikovat s kolegy, klienty, rodinou a přáteli.

  Vytvářejte bez překážek a námahy

  Nové nástroje a aktualizované funkce v Office 2021 vám usnadní tvorbu a organizování. Jednou z výhod Office 2021 je možnost práce kdekoli, protože aplikace máte plně nainstalované na PC, takže při vyřizování úkolů nejste závislí na internetu.

  Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  Klíčové vlastnosti

  Nový balíček kancelářských aplikací Microsoft Office 2021 pro domácnosti a studenty přináší aktualizované aplikace s množstvím nových funkcí a nástrojů. Obsahuje kancelářské aplikace Word, Excel a PowerPoint. Učený pro lokální instalaci bez dalších pravidelných vylepšení a prémiových funkcí. Samozřejmostí jsou pravidelné bezpečnostní aktualizace. Licencováno pro použití v domácnosti a studenty, jedna licence pro PC, elektronická licence.