Software je dostupný do 15 minut od zaplacení. Garantujeme snadnou instalaci a pravost a legálnost licencí.

Zavřít

Záruka legálního software

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Množstevní slevy

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jednáo nevyužité nové

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Aktivace Windows 11


Vytvoření instalačního média pro Windows 11

Chcete-li provést přeinstalaci nebo čistou instalaci systému Windows 11 do nového nebo použitého počítače, stáhněte si pomocí této možnosti nástroj Media Creation Tool, který umožňuje vytvoření spouštěcí jednotky USB nebo disku DVD.

Soubory najdete ke stažení zde : https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2156295

Pomocník s instalaci Windows 11

Tento pomocník je určen pro ty, kdo chtějí:

Upgradovat počítač s Windows 10 na Windows 11

Než začnete, ověřte si, zda splňujete následující podmínky:

Máte licenci na Windows 10.

Ve vašem počítači musí být nainstalovaný systém Windows 10, verze 2004 nebo vyšší, aby bylo možné pomocníka pro instalaci spustit.

Váš počítač splňuje specifikace zařízení pro Windows 11 určující požadavky na upgrade a podporované funkce. Některé funkce vyžadují dodatečný hardware. Doporučujeme vám také vyhledat si na webu výrobce vašeho počítače informace o aktualizovaných ovladačích a kompatibilitě hardwaru.

Pro stažení systému Windows 11 musí být ve vašem počítači 9 GB volného místa na disku.

Po stažení pomocníka s instalaci:

Zvolte možnost Spustit. Tento nástroj může spustit jen správce.

Jakmile nástroj ověří, že je hardware zařízení kompatibilní, zobrazí se licenční podmínky. Vyberte možnost Přijmout a nainstalovat.

Až bude nástroj připraven, dokončíte instalaci na svém počítači kliknutím na tlačítko Restartovat nyní.

Instalace systému Windows 11 může chvíli trvat a počítač se několikrát zrestartuje. Během této doby počítač nevypínejte.

 

     Soubory najdete ke stažení zde :          https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2171764

Poznámka: Pomocníka s instalací Windows 11 nelze spustit na počítačích s procesorem ARM. Podporovaný je jen na počítačích s procesory x64. Pokud potřebujete instalační médium pro instalaci systému Windows 11 do jiného počítače, postupujte podle pokynů v části Vytvoření instalačního média pro Windows 11.