Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

Aktivace Windows 10 po telefonu

25.12.2018 10:32

Telefonická aktivace je alternativní způsob aktivace, když selže klasická metoda aktivace on-line. Takto budete muset aktivovat některé druhotné licence operačního systému Windows 10.
 

Jak aktivovat Windows 10 přes telefon:

Aktivační okno (průvodce aktivace po telefonu) systému Windows 10 otevřeme takto: otevřeme dialog "Spustit" pomocí klávesové zkratky WIN+R a do pole vepíšeme "slui 4".Otevře se Vám následující okno.Ze seznamu zemí vyberte Českou republiku a dále pokračujeme kliknutím na tlačítko: Další 

  • Zatelefonujte na uvedené telefonní číslo ( +420 225990844.) a postupujte podle pokynů telefonního automatu. V menu vybíráte první volbu aktivace produktu Windows dále zadáme dvojku(rovnou nás převede do telefonické aktivace) a pak zadáme jedničku( automat se zeptá zda máme zapnutou aktivaci a vidíme aktivační ID) takže potvrdíme.
  • Telefonický automat Vás vyzve k zadání instalačního ID, po jeho úspěšném zadání Vám nadiktuje ID potvrzení, kterým MS Windows 10 aktivujeme. 
  • UPOZORNĚNÍ: Je možné, že se Vás program zeptá, na kolika počítačích máte nainstalován operační systémWindows 10. Je nutné zadat "0", jelikož teprve instalujete a aktivujete.
Nyní by měl být Windows 10 aktivovaný. Úspěšnost aktivace ověříte va "Nastavení" -> "Aktualizace a zabezpečení" -> "Aktivace"