Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

Instalace a aktivace Windows 10

28.10.2018 20:41

Windows 10

Doporučujeme stáhnout nejnovější verzi Windows 10 z oficiálních stránek společnosti Microsoft. Stažený nástroj Vám umožní vytvořit intalační disk nebo flashdisk, pomocí kterého si nainstalujete SW Microsoft Windows a následně jej aktivujete pomocí zakoupeného aktivačního klíče od nás. Při vytváření instalačního média prosím vyberte zakoupenou verzi Windows 10.

Soubory najdete ke stažení zde: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

 

Online aktivace

V případě, že zvolíte možnost aktivace přes Internet a jste právě připojení, můžete provést aktivaci produktu online.

Aktivační okno (průvodce aktivace prostřednictvím Internetu) systému Windows 10 otevřete takto:

  1. Z nabídky START vyberte Nastavení
  2. V okně vyberte: Aktualizace a zabezpečení.
  3. V dalším okně vyberte: Aktivace. Klikněte na tlačítko Aktivovat
  4. V následujícím okně vyplňte číslo licenčního klíče.

 

Telefonická aktivace je alternativní způsob aktivace, když selže klasická metoda aktivace on-line. Takto budete muset aktivovat některé druhotné licence operačního systému Windows 10.

 Aktivační okno (průvodce aktivace po telefonu) systému Windows 10 otevřeme následovně:

  1. z nabídky START vyberte Nastavení.
  2. V okně vyberte: Aktualizace a zabezpečení.
  3. Dále zvolte: Aktivace. A potom klikněte na tlačítko: Aktivovat telefonem.
  4. Ze seznamu zemí vyberte Česká republika a pokračujte kliknutím na tlačítko: Další.
  5. Zavolejte na uvedené telefonní číslo +420 225 990 844 nebo +420 841 300 300 a zadejte telefonnímu automatu Vaše ID instalace (9 skupin čísel po 7) na klávesnici telefonu.
  6. Dostanete zpět aktivační ID kód. Zadejte obdržený kód a klikněte na tlačítko: Aktivovat Windows.

 

Možné chybové hlášení při aktivaci

0XC004c003 (0x803F7001) - máte nainstalovanou chybnou build verzi systému k zakoupené licenci, je zapotřebí použít přímo tento instalační zdroj: MediaCreationToolx64.exe (po instalaci se zobrazila chyba 0XC004c003? postupujte dle bodu níže)

 

0XC004c008 - klikněte na Start a napište příkaz " slui 4 " (spustit příkaz), spustí se průvodce Aktivace produktu, vyberte Česká republika .

 

0XC004f050 - tato chyba, máte nainstalovaný Windows 10 v jiné verzi, pravděpodobně Windows Home a pokoušíte se provést aktivaci produktu s klíčem od verze Windows 10 Pro, tento postup není možný .