Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

Microsoft Visio Professional 2019 - elektronická licence

Microsoft Visio Professional 2019 - elektronická licence

Microsoft Visio - oblíbená kancelářská aplikace s pokročilými nástroji pro vytváření diagramů

Délka licence: celoživotní 

TYP DISTRIBUCE: Elektronická

Lokalizace: česká 

Platforma: Windows

Další informace >

11 900 Kč
bez DPH: 9 835 Kč
11900

Visio 2019 Professional

Visio 2019 Professional rozšiřuje své řady o vizualizační nástroje a bohatou databázi 250 000 aktualizovaných tvarů a hotových šablon, které zahrnují vývojové diagramy obchodních procesů, profesionální síťové diagramy, diagramy pracovních postupů a softwarových modelů, a databázové modely, které ušetří spoustu vašeho drahocenného času a zlepší přehlednost složitějších projektů.

Klíčové vlastnosti:

Vytváření profesionálních diagramů bez námahy

  • Univerzální šablony a tisíce obrazců
  • Můžete si vybrat z celé řady šablon včetně předdefinovaných drátových modelů a tisíců přizpůsobitelných obrazců, které vám umožní přeměnit čísla, nápady a další datové body na souvislé a přesvědčivé příběhy.
  • Podpora oborových standardů
  • Z rozsáhlé knihovny obrazců Visia můžete čerpat obsah, který splňuje oborové standardy, včetně standardů UML (Unified Modeling Language) 2.5, BPMN (Business Process Model and Notation) 2.0 a SDL (Specification and Description Language).
  • Integrované ověřování
  • Prostřednictvím ověřovacího modulu ve Visiu si můžete zkontrolovat, že jste dodrželi všechny požadované prvky pro BPMN a diagramy pracovního postupu. Pomocí XML můžete modul rozšířit pro další typy diagramů.
  • Známé prostředí
  • Využijte intuitivní funkce, jako je přetahování, zarovnávání a umísťování a automatické připojování, k efektivnější práci na diagramech. Předdefinované motivy a efekty navíc dodají vašim diagramům profesionální a atraktivní vzhled.

Visio 2019 Professional podpoří a posílí vaše úsilí, zajistí skvělou spolupráci s kolegy a poskytne vynikající výsledky.