Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

Microsoft Office 2016 pro profesionály ESD - digitální doručení

Microsoft Office 2016 pro profesionály ESD - digitální doručení

Kancelářský balík pro náročné. Je ideální pro podnikatele, malé podniky a soukromé uživatele.
TYP DISTRIBUCE: Elektronická
VERZE: 32/64 bit
AKTIVACE PO TELEFONU
100% GARANCE

Další informace >

3 499 Kč
bez DPH: 2 892 Kč
3499

Plné verze známých aplikací Office 2016
obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access a Publisher. Online uložiště 5 GB. 

Jedná se o druhotnou elektronickou licenci, takže klíč obdržíte emailem ihned po obdržení platby na náš účet. Klíč má neomezenou platnost. Aktivace produktu po telefonu.

Office Professional 2016je kancelářský balík pro náročné. Je ideální pro podnikatele, malé podniky a soukromé uživatele. Microsoft Office Professional 2016 splňuje všechny požadavky, které jsou umístěny v profesionálním kancelářském softwaru. Vytvořte si formulářové dopisy nebo štítky, říďte všechny vaše firemní čísla v tabulkách, návrhněte přesvědčivé prezentace, a vždy buďte v obraze a připraveni. Office 2016 Professional vás bude podporovat ve všech profesních a soukromých záměrů a pomůže vám dosáhnout těch nejlepších výsledků.