Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

Reklamace

Jak vrátit nebo reklamovat zakoupené produkty ?

 

1) Zakoupený softwarový produkt nefunguje.

V případě, že software opravdu nelze aktivovat, zašlete nám vyplněný reklamační protokol (stáhněte zde) na e-mailovou adresu: info@dostupnysoftware.cz , dále připojte screenshot s chybovou hláškou, produktový klíč, který nelze aktivovat a fakturu k zakoupenému software.

 

2) Pro zákonné vrácení produktu ve stanovené lhůtě.

Jakýkoliv u nás zakoupený produkt lze vrátit a obdržet zaplacenou částku zpět. Tato možnost je omezena na 30 dnů ode dne doručení produktu.Pokud si přejete vrátit jeden nebo všechny vaše produkty, vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy.Reklamace řešíme v co nejkratší době, nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace tak, jak nám ukládá zákon.