Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

Kontakt

Máte otázky nebo návrhy?
Máte nějaké dotazy nebo připomínky k produktu nebo objednávce .Rádi vám pomůžeme vyřešit daný problém. Kritiku a návrhy bereme velmi vážně a co nejrychleji učiníme zlepšení.

 

Podpora / prostřednictvím e-mailu   
Obvykle dostanete odpověď do 4 hodin a méně. 
Naše e-mailová adresa: info@dostupnysoftware.cz

 

Podpora / telefonický kontakt
Jsme k dispozici ve všední dny (od pondělí do pátku) od 9:00 do 15:00 .
Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle: 739 049 962

 

FAKTURAČNÍ INFORMACE
KD ECOMMERCE s.r.o.
Koterovská 687/105, Lobzy, 326 00 Plzeň
IČO: 04566874

DIČ: CZ04566874

Spisová značka:
C 31924 vedená u Krajského soudu v Plzni