Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

 

Ušetřete až  50%

běžné ceny nákupem u nás

 
 


 


Software od nás je:


Dostupný:

Prodáváme softwerové licence od Microsoftu, které kupujeme jako nevyužité, nadbytečné licence od zahraničních firem a proto máme tak levné ceny. Tyto licence jsou  běžné legální licence, které se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není a nebo se jedná o nevyužité nové licence.

Legální:

Právo prodávat použitý nebo nevyužitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

 

Kategorie

O nás

Cíl dostupného softwaru je jednoduchý odkoupit nadbytečné licence, které již nejsou potřeba, a nabídnout je zákazníkům , kteří je mohou dále smysluplně využít, a to vše za zlomek její původní ceny.

 


Způsob dopravy softwaru:

 

  • elektronicky - platí pro ESD licence
  • českou poštou - platí pro fyzické COA štítky a instalační média


Garantujeme 30-ti denní lhůtu na vrácení zboží.

Naše licence 
 je licence, která je vykoupena od společností, které již licenci nevyužijí, např. z důvodu přechodu na novější software nebo ukončení činnosti. Tyto licence mohou být v souladu s evropskou směrnicí dále legálně přeprodávány. Samozřejmostí je, že licenci už původní uživatel nesmí využívat.
Právo prodávat software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

 

  • Prodáváme pouze časově neomezené softwarové licence , které mohou být dále přeprodávány.
  • Prvním legálním prodejem žije rozmnoženina počítačového programu svým vlastním životem. Jakékoli ujednání výrobce v licenční či jiné smlouvě omezující možnost dalšího prodeje je vyloučeno.
  • Všechny naše licence byly nabyty v rámci Evropské Unie .
  • Použitou nebo nevyužitou OEM licenci - DELL, Lenovo.... můžete nainstalovat na jakýkoliv PC

Hlavní výhody našich licencí

  • výhodná cena, která vede ke značným úsporám pro firmy i jednotlivce
  • licence se nikdy neopotřebuje, zůstává Vám napořád 
  • stejná funkčnost jako nový software
  • platí pro všechny varianty licencí (OEM, COA štítky, on-line verze)